Paykwik

Paykwik Al

Paykwik Nedir & Paykwik İle Corona Virüs Bize Çok Uzak

Paykwik Nedir & Paykwik İle Corona Virüs Bize Çok Uzak

 

    Paykwik‘in Hayatımızdaki Önemi


Uluslararası Ödemeler Bankası’nın (BIS) bültenine göre, kağıt paraların koronavirüs salgınının yayılmasına yardımcı olduğuna dair endişelere yer vererek , kağıt paraların PIN tuş takımları da dahil olmak üzere diğer sık dokunulan nesnelere kıyasla virüs yayma riskinin yüksek  olduğunu gösteriyor. COVID-19 salgını sırasında Dünya Sağlık Örgütü başta olmak üzere birçok kurum, tüketicilere kağıt para kullanmaktan kaçınmaları gerektiğine dair açıklamalarda bulundu çünkü virüs kağıt para ve metal paralarda kısacası tüm nakit paralarda sağlık açısından tehlikeli bir hal almıştır. Temassız ödeme yöntemlerinin kullanılmasına yönelik tavsiyelerden sonra birçok ülke temassız ödeme limitini yükseltti Bir çok Ülkede Paykwik ile ödemelerin çok daha sağlıklı hızlı olduğunu söyleyen Devlet yöneticileri Ulaslar arası areda kendine çok iyi yer tutmuş olan Yeni Nesil Ödeme Aracı olarak en güvenilir çalışmanın Paykwik şirketinin olduğu bir çok açıklamıştırlar. Son 2 yıldır Üllkemizdede hizmet veren Paykwik ile dünyanın her yerine para transferini çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Güncel döviz kuru ile çalışan bu sistemi Dünya Sağlık Örgütü virüsle mücadele en önemli kalkan görevini görüyor kullanım olarak çok üst düzeyde olan Paykwik son 10 yıldır hizmet verdiği alışveriş ve para transferi konusunda corona virüs döneminden sonra değeri çok daha yükseleceğini ve Yeni Nesil Ödeme Aracı Paykwik’in  şuanki mecut dünyamızın banka işlemlerini ilerde Paykwik’in devir alacağı söylentiler arasındadır.

  

    Yeni Dünya Düzeni Ve Paykwik

Yeni Dünya düzeninde çok önemli bir yere sahip olacağına kesin gözüyle bakılan Paykwik gün geçtikçe adeta  yükselen bir yıldız gibi milyonlarca kulanıcıya ulaşmış olmasıda yeni dünya düzeni kurulurken  banka transfer ödemeler gibi ihtiyaçlarımızda bizlere en büyük desteği kesinlikle Paykwik vericektir. Covid-19’un nakit yoluyla bulaşma riskini her zaman göz önünde bulunduran D.Sağlık Örgütü  Merkez Bankalarına nakit güvenini artırmak için aktif olarak iletişim halinde ve bazı durumlarda banknotları sterilize etme ve karantinaya almaya çağırıyor.

Örneğin; Almanya’da Bundesbank, virüsün insanlara banknotlarla geçme riskinin  az olduğunu belirtirken.

Bir diğer banka ; Bank of Canada ise perakendecilerin nakitsiz ödemelere geçmemesini istedi.

Yani risk az değildir. BIS, nakit kullanımı konusundaki tartışmaların yanı sıra, krizin ödeme davranışları üzerinde etkisi olabileceğini söylüyor. Bültende bunun bankasızları ve yaşlıları olumsuz etkileyebileceğinden bahsediliyor. Hatta merkez bankaları nakit kullanımını savunmak zorunda kalabilir. BIS bununla birlikte salgının merkez bankası destekli dijital para birimlerinin gelişmesini de hızlandırabileceğini vurguluyor. COVID-19’un farklı ödeme yöntemlerine erişimin değerini artıracağını ve herhangi bir ödeme yönteminin farklı tehditlere karşı dirençli olması gerektiğini ortaya çıkaracağını belirtiyor. Tüm büyük bankalar nakitsizliğe gitmeye karşılardır. Çünkü Nakitsizliğe gidilirse karşılarında çok güçlü bir altyapıya sahip olan Paykwik vardır. Paykwik uluslar arası çalışan bir çok büyük internet  üzerinden satış yapan firmalar ile anlaşmalıdır. Hiç bir güvenlik sorunu olmayan bu sistem ile hem alışveriş yapan site sahipleri hem da alışveriş yapan müşteriler çok mumnundur. Çünkü günümüzde mağlum bir çok sitenin kopyasını yaparak insanların kredi kartını hackliyerek bir çok insanı mağdur etmektedirler. Ama bu Paykwik ile imkansızdır.

       Paykwik Nasıl Alınır?

Alışveriş dünyasının kolaylıklarından yararlanmak, alışveriş yaparken güvenli ödeme seçeneklerini deneyerek gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapmak için ön ödemeli kart kullanmalısınız ve buda kesinlikle Paykwik  olmalıdır.  Özel güvenlikli kod yapısı sayesinde, kullanıcıya tek sefer kullanım imkanı sunan Paykwik kart, güven ile ödeme yapmanın ayrıcalıklı adıdır. Paykwik kartların çıkış amaçlarından bir tanesi sizlere yüksek güvenlik testlerinden geçirilip güven ve alışveriş kolaylığı sunmaktır. Hiç bir şekilde sizlerden kimlik fotoğrafı pasaport fotokopisi paylaşımı istememektedir. İstiyenlerin amacı %100 farklıdır. Hiç bir Paykwik satıcısı veya ofisi sizden bu bilgiyi istiyemez istiyen her hangi X sitesiyle anında bağınızı koparınız.

   Paykwik kart denilince aklınızdan Elle tutulur bir kart geçmesin hiç bir somut yanı yoktur ama dolandırıcılar veya yeterli bilgiye sahip olmayanşar öyle güzel süsleyerek anlatırlar ki sizlere soyut kart oluyor somut ve sizlerden adres istiyorlar kargo edeceklermiş gibi konusuyorlar bundada amaç farklıdır.

    Kesinlikle inanmayınız hiç bir şekilde böyle birşey söz konusu değildir, Paykwik kart pin kodu sistemi ile çalışmaktadır.    

    Alışveriş yapacağınız sistemin ödeme seçeneğinde açılan bölüme paykwik pin kodunu girerek yükle butonuna bastığınızda aktif olacaktır. Ön ödeme kartlarında ödeme seçeneklerinin en iyisi olarak görülmesi, ülkemizde ve dünya genelinde tercih edilen bir kart olmasını beraberinde getirme nedeni çok hızlı ve basit olmasıdır. Peki, bu kadar maharetli olan Paykwik kart nedir, ne işe yarar?

     

      Paykwik Kart Neye Yarar

Paykwik kart, yurt içi ve yurt dışı tüm sanal alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ön ödemeli Yeni Nesil Ödeme Aracı Olarak Çok Büyük Bir Popülerliği Olan bir Sanal kart çeşididir. İnternet çağının en büyük avantajlarından biri olan online alışveriş için güvenli alışveriş imkanı sunar. İnternet alışverişlerinde kredi kartı numaranızı vermek çok da güvenli olmayacaktır mağlum her gün görüyoruz Haberlerde her gün kredi kartı dolandırıcılığını görüyoruz.

     Ama Paykwik istediğiniz alanda güvenli online alışveriş imkanına sahip olursunuz kart bilgisini saymıyorum isim,soyad,tarih tc  veya kimlik fotokobisi gibi saçma şeyler ile uğraştırmaz sizleri sistme çok hızlı ve güvenlidir doğru kişiler ile çalışıldığında.   

   Türkiye’de ve tüm Dünya ülkelerinde en çok kullanılan sanal kart uygulaması olan Paykwik kartı ve çeşitli oyun sitelerinde, giyim, mobilya, beyaz eşya gibi tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ön ödemeli olan sanal kart uygulaması ile ödediğiniz kadar alışveriş yaparak denetimli online alışveriş şansınız olur. Böylece çok harcama yaptım kaygısı olmadan keyifli alışverişler yapabilirsiniz  ve tabiki günümüzde olan pandemi nedeni ile artık Kağıt para ve Metal paralarında yasaklanacağı ülkemizde  Paykwik kulanımı en üst sevilere çıkacaktır.

    Neden Paykwik Kart ?

Paykwik Kart, diğer sanal kartlar ile kıyaslandığında, süreklilik anlamında daha fazla güven arz eden ve ünlü Fransız firması Neosurf tarafından yükleniciliği üstlenilmiş olan bir sistemdir harf ve rakam kombinasyonlarından oluşan on altı haneli güvenlik koduna sahip çok ama çok güvenlikli ve oldukça popüler bir sanal karttır günümüz internet ortamında sizin girip çıktığınız bir çok alışveriş sitesi olsun eğlence sitesi olsun ve keyif alınan sanal oyunlar olsun bir çok yerde Paykwik geçerlidir.

    Paykwik Kart Geçerli Siteler

 


Ön ödemeli kart kullanıcılar arasında yapılan anketler sonucunda hiçte azımsanamayacak bir popülariteye sahip olduğu görülmektedir. Neosurf firması, ödeme yöntemlerini dünyaca ünlü  lider firmalara kabul ettirmiş ve satın alma işlemlerinin tümünde desteklenen oldukça büyük bir şirkettir 1200 den fazla çalışanı olan şirketin, en yaygın anlamda kullanılan ödeme sistemi olan yeni nesil ödeme sistemi, bu anlamda geçerliliğini, Aliexpress,Ebay,Big Point,Amazon ve bir çok sanal oyun firmalarına kabul ettirmiştir.   Aklınıza gelebilecek her türlü ürün ya da hizmet bedelini saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceğiniz kart, aynı zaman da bir para aktarma aracı olarak da kullanılabilmektedir hızlı ve güvenilir bu kart ile yurtdışına ödeme yapar ve alabilirsiniz.

     Paykwik Kart Avantajları

    Bu kartın en büyük avantajı güvenli olmasıdır . Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı numaralarınızı vermeden online alışveriş şansı sunar. Paykwik kart  aldığınızda size verilen 16 haneli pin numarası ile istediğiniz web sayfasından alışveriş yapabilir ve ödeme yapabilirsiniz hiç bir güvenlik sorununuz olmadan hemde. Kartın diğer sanal kartlar ile karşılaştırdığınızda daha birçok avantajı vardır. Sanal kartlarda 30 ile 50 Euro gibi minimum ön ödeme yapmanız istenirken Paykwik kartta alt limit yalnızca 10 Euro’dur her birey rahatlıkla kulanabilir yani. Maksimum limitte herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar ön ödeme yaparak dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Kart için diğer sanal kartlarda olduğu gibi uzun üyelik sözleşmeleri doldurmanıza, kişisel bilgilerinizi vermenize ve onay için günlerce bekleyip zaman kaybetmenize gerek yoktur öde ve al gibi eskiden kontör alır gibi düşünün ama burda şifre size mail veya telefon numaranıza gelicektir. Canlı destek veya watshap iletişim hatlarından ulaşarak kısa sürede hemen Paykwik kart  kulanıcısı olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz güvenilir siteler ise reklam olmayanlardan seçmelisiniz örneğin Paykwik yazalım googlede ve göreceksiniz üsteki  ilk  2-3 sayfada  kenarlarında  Reklam yazısı çıkıcaktır.

IMG_1021.jpeg

Bunları kesinlikle tasviye etmiyoruz  kenarında reklam yazısı olmayan siteleri tercih etmenizi öneririm çünkü o siteler bu işin hakını vererek yapan kişilerdir. O siteleri yukarı çıkarmak bile bir emektir.

 
       
Paykwik Bozum

Paykwik bozum ise anlamsal olarak, kartın içerisinde yer alan döviz kuru cinsinden olan paranızı istediğiniz bir an çekebilme fırsatı bulmanız anlamına gelmektedir. Fakat bu kartta sizlerin sitede ilgili kişilere belirttiğiniz tutarda bir miktar para yer almaktadır. Dolayısıyla 200 Euroluk kartınızla bir defada 130 Euroluk bir alışveriş gerçekleştirdiyseniz, kartınızın içinde kalan  70 Euroluk kullanım limitinin başka bir banka hesabına transfer edilmesini isteyebilmektesiniz buda çok güzel bir hizmet şeklidir Paykwik sizi hiç bir şeye zorlamaz. İsterseniz de 200 Euroluk kartınızı hiç bir şekilde kullanmadıysanız, hesabınızın bulunduğu site aracılığı ile 200 Euroluk paranızın TL cinsinden bozdurulmasını ve banka hesap kartınıza bu tutarın yatırılmasını arzuladığınız bir an talep edebilirsiniz. Bu şekilde bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra döviz kurundan yararlanabilirsiniz. Diğer bir yandan bu kartı sadece alışveriş amaçlı değil de yatırım amaçları olacak bir şekilde de kullanabilirsiniz euro üzerinden aldığınız için euro yükseldikçe kart değerinizde lira bazında artar bankada paranız varmış gibi düşünün.

Diğer bir yandan Paykwik Bozdurma ile alakalı olarak kullanıcılar sık sık sorular sormaktadır. Sık sık sorulan soruların başında ise bu soru gelmektedir;

Bir Satıcıyla Kuponun Para Biriminden Farklı Bir Para Biriminde İşlem Yapabilir Miyim?

PayKwik şu anda yalnızca EURO’da işlem görmektedir, ancak çoğu web sitesi yerel kuponun “düzenlenmiş para birimine” farklı bir para biriminde işlem yapmanıza izin verir veya sizden örnek euro alıp lira vereceği için ufak bir mevla komisyon ücretiyle işleminizi çok rahatça hal edebilir. E-ticaret sitesinin fiyat politikasına bağlı olarak, e-ticaret sitesinin fiyatlandırması farklı bir para biriminde olsa bile, PayKwik aracılığıyla € kuponlarla işlemleri kabul eder. Ancak şirket cephesinden yapılan açıklamalara göre ilerleyen yıllarda PayKwik şirketi Euro haricinde para birimlerini de Paykwik kart kapsamına alınacağı belirtildi her geçen gün üstüne bir tık daha koyan şirket sizlere daha iyi hizmetler vermek için büyük özveriyle çalışmaktadır.

      Ucuz Paykwik

Paykwik kart kredi kartlarına benzemesine rağmen kredi kartı ya da banka kartı gibi değildir. Ön ödemeli olan Paykwik Kart Sanal Kart  olarak da adlandırılır. Tek kullanımlık olması ve ön ödemeli olması kredi kartından bu kartları ayırmaktadır.

http://ucuzpaykwik.net şirketi gibi güvenilir şirketten Paykwik kart satın al ile karta sahip olabilirsiniz bizi önce deneyip test edebilirsiniz 10-15 euroluk kartlar ile biz http://ucuzpaykwik.net  daha önce İngiltere Londrada bulunan şirketimizin bir diğer şubesi olarakta  Türkiye İstanbul İlindeyiz . Bu kart ile kişisel bilgilerinizi vermeden internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sitenin iletişim numaralarından ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçerek müşteri hizmetlerimize  bağlanarak kısa zamanda size en uygun kart değerini seçerek kartı satın alabilirsiniz. Paykwik kartlar €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 değerlerinde satışa sunulmaktadır. Euro üzerinden tanımlanan kart bedelini günlük

kur üzerinden ödeyerek 16 haneli kart numarasına, son kullanma tarihine ve pin koduna sahip olursunuz gerçek bir kart gibi özelliklere sahiptir.

Biz size bu kodları verirken yani bizde  kartı satın alırken bize  verilen bilgileri yüksek güvenlik sağlayan şifreleme yöntemi ile korumaktayız 60 kadar çalışanımız ile beraber bu sektörde bir çok başarıya imzamızı atmış bulunmaktayız.  Bizim referansımızda bizim gibi işini severek yapan Devleti ve halkı için çalışıp vatana ve milete bir çok dalda ve projede hizmet veren ve bizim bu sitemizde emeği geçen https://madeinturkey.web.tr/ kurumsal şirketinede teşekür ediyoruz.   

   Bu bilgilerin tekrar hiç bir  kurum ya da kuruluş ile paylaşılmaması güvenlik açısından oldukça önemlidir paylaşıldığı an hiç bir işe yaramaz anında kulanılabilir. Sizde sahip olduğunuz Paykwik kart ile kişisel bilgilerinizi ve ödeme araçlarınızın bilgilerini vermeden alışveriş yapma şansını yakalayabilirsiniz zaten bu kartın en büyük avantajı budur bilginiz kimse ile paylaşılmıyor.

Paykwik kartın kullanımı kredi kartlarının kullanımına benzemektedir. Ödeme kabul

eden sitelerin tamamında gönül rahatlığı ile kullanılabilir hiç bir sorunda çıkmaz. Fakat kredi kartlarında olduğu gibi sizden kişisel bilgiler istenmez bu zaten en önemli özelliğidir. Kart aldıktan sonra size gönderilen 16 haneli ödeme kodu ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bir kez kullanıldıktan sonra kart kullanıma kapatılır. Çünkü tek kullanımlıktır ve işlevi bitmiş olur. En güvenli ödeme yöntemi Paykwik olmasının en önemli nedeni de budur. Kişisel bilgilerin alışverişlerde verilmemesi ve bir kez kullanıldıktan sonra kartın kapatılması internet üzerinden alışverişin dolandırılmadan yapılması demektir. Paykwik kart güvenli alışveriş demektir bu Paywik kart ile bir çok ödemede de yapabileceğiniz aklınızda bulundurmalısınız  farklı zevkleriniz var ise yurt içi  veya zevkleriniz için yurt dışı sitelerinden sanal oyunlar için alışveriş yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi bağlantısını http://ucuzpaykwik.net takip ederek ulaşabilirsiniz.

     Paykwik Kart Hangi Ülkenin Şirketidir?

    Paykwik Kart, ön ödemeli sisteminin kaynağı İngiltere’dir ingiltere altyapısı olduğu içinde çok güvenilir olan bu sistem uluslar arası internet ortamında zaman geçiren ve zeki tüm insanların kulanabildiği bir karttır aslında zekiliklede çok alakası yoktur her Vatandaşımız rahatlıkla kulanabilir. İngilte’de hizmete açılan bu sistem dijital dünya içerisinde yerini alarak farklı ülke sistemlerine de gücüne güç katarak dahil olmuştur yakın hedeflerinde diğer bir çok ülkeye de  hizmet götürmek olan bu şirket sizlere sağlıl rahatlık ve güven garanti ediyor. Temazsız Kart özelliği ile sağlığınızı koruyoruz. Kimlik bilgilerinizi gizli tutuyoruz ve tüm bu işlemlerinizi bir telefon aracılığı ile hal edebiliyorsunuz.

  Geçtiğimiz yıllar içerisinde Kıbrıs, Almanya, Hindistan, Malta, Yunanistan ve İspanya da aktif kullanım sağlanmaktadır.

Bu tür büyük Avrupa ülkelerinede hizmet verebilen Paykwik oldukça güvenilir olduğunu kanıtlamıştır.

   Paykwik kart genellikle sanal oyuncular tarafından kullanılıyor yani oyuncular denildiyse oyun oyuncuları. Gamer’lar ve youtuber’lar tarafından kullanılıyor. Ucuza oyun bakiyesi satın almak istiyorsanız Paykwik kart bakiyesi satın alabilirsiniz zira bu sayede hem oyun bakiyeleriniz daha ucuza gelmiş olur hemde Paykwik kart bakiyeleriniz bizim sitemiz http://ucuzpaykwik.net yani Ana bayi olduğumuz için bizden alınırsa daha uygun fiyata gelerek siz karlı çıkmış olursunuz.

    Paykwik Her ne kadar ülkemizde çok fazla kullanılmasa da yakın bir zaman içerisinde tüm insanların kullanacağı bir ödeme sistemi olacağından emin olabilirsiniz çünkü artık insanlar kredi kartı dolandırılarından çok çekinmektedir. Avrupa ülkelerinde her dakika kullanılan bu kart bakiyesini şimdi sizde satın alın ve tüm ödemelerinizi ön ödeme sistemi sayesinde ve Paykwik kart sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yapın oturduğunuz yerden sıfır risk ile tüm işlemlerinizi bir tek gizli bilginizi paylaşmadan gercekleştirebilirsiniz buna biz buna  Ucuz Paykwik Keyfi diyoruz Paykwik kartın sizlere daha bir çok avantajı bulunuyor. Diğer ödeme sistemlerinden farklı bir şekilde çalışan ve diğer ödeme sistemlerinden daha güvenilir olan kartı denemek için daha fazla düşünmene gerek yok WhatsApp’a tıkla ve sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattına bağlanın ve UcuzPaykwik kart bakiyenizi güvenilir, ucuz fiyata ve hızlı bir şekilde satın alın. Yukarıda dediğimiz gibi bu ödeme kartı bir ön ödeme sistemidir. Bu kartı aynı bir kredi kartı olarak düşünebilirsiniz fakat kredi kartından tek farkı içerisine bakiye yüklediğiniz zaman çalışmasıdır canlı destekdende yardım alabilirsiniz kulanım konusunda deneme olarak 10-15 euro gibi bir kart alın ve hem Paykwik”i hemde bizi test etmiş olursunuz. Diğer türlü hiç bir şekilde sizi zarara uğratmayacak ve sizi yanlış bir yola götürmeyecek olan Paykwik Kart

Diğer avrupa ülkelerinde çok fazla kullanılan Paykwik kartı oyun bakiyesi satın alımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zaman diğer bir çok çeşit alışverişleriniz içinde Paykwik kartı kullanabilirsiniz. Paykwik kartı kullanabilmeniz için içerisine bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yüklemek için bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz Ucuz Paykwik  http://ucuzpaykwik.net ve şimdi Paykwik kart bakiyesi için canlı destek hattına bağlanabilir ve istediğiniz şekilde yardım talep edebilirsiniz.

      Neden Biz?
       Biz Kimiz..

   Şirketimizin kuruluş amacı, bireylerin internet üzerinden güvenli alışveriş yapmasını sağlamaktır. Ödemeli Paykwik kart ile bu alanda hizmet veren işletmemiz sizlere 7/24 canlı destek hizmeti sunup tüm bankalarla çalışmaktayızdır, kuruluşunu bu esaslar doğrultusunda şekillendirmiştir. Piyasada internet üzerinden alışveriş yapan yüz binlerce bireyin en büyük sıkıntısı, sanal alışverişlerde güvenli alışveriş birimlerine ihtiyaç duymalarıdır burdada biz devreye girerek. Güven sorununu ortadan kaldırmak için Elektronik sistemlerin piyasaya çıkmasının temel mantığı bu. İhtiyaç olmak ile birlikte, sanal mağazalarda yapılan alışverişlerde ortaya çıkan ihtiyacın giderilmesi maksadı ile kurulduk. Türkiye dağıtıcılığı aldık ve bu alanda hizmet sunmaya başladık Zaten 7 yıldır İngiltere hizmet veren firmamız . Eğer Siz İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ödeme aşamasında güvenli işlem yapmayı düşünüyor iseniz; para transferi işlemlerinizde sorun ile karşılaşmadan ve güven şüphesine düşmeden işlem yapma düşüncesinde bulunursunuz. Bu amaç ile kurulmuş olan işletmemizden profesyonel yardım talep edebilirsiniz. Amacımız ihtiyaç duyan herkese bütçesi doğrultusunda hizmet sunmak elimizden geldikçe taleplerinize karşılık vermek ve  sizleri memnun etmektir. Paykwik Kart  ile bütün bireyleri güven ve huzur dolu bir internet  ortamında bulunmalarını sağlamak ve  güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapmasını sağlamaktır bunu en iyi şekilde başardığımız için http://ucuzpaykwik.net gururlu ve mutluyuz.

Bir Cevap Yazın

Open chat
Pakwik Kart bozum
istanbul rus escort antep escort paykwik bozdurma gaziantep rus escort hoşgeldin bonusu veren siteler mecidiyeköy escort